Sveiki atvykę į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Profesinio mokymo skyriaus virtualią mokymosi aplinką!



    Kursai

    Įvadas į profesiją (G. Palaikienė)

    Dujinis pjovimas (V. Laucius)

    Paruošimas atlikti suvirinimo darbus (V. Laucius)

    Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių rankinis lankinis suvirinimas lydžiaisiais glaistytaisiais elektrodais ir dujinio suvirinimo būdu (V. Laucius)

    Plieno jungčių kampinių siūlių lankinis suvirinimas nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje (T. Kaminskas)

    MMA suvirinimas (V. Laucius)

    TIG suvirinimas (V. Laucius)

    MIG/MAG teorija (V. Laucius)

    Dujinis suvirinimas (V. Laucius)

    Metalų konstrukcijos (V. Laucius)

    Įvadinis modulis (V. Laucius)

    Rankinis lankinis plieninių vamzdžių sandūrinių siūlių suvirinimas lydžiaisias glaistytaisiais elektrodais, plieninių vamzdžių jungčių sandūrinių siūlių dujinis suvirinimas (T. Kaminskas)

    Stoties traukinių formavimas (J. Labutytė) kopija 1

    Krovinių ruošimas gabenimui (V. Kovalionok)

    Verslo organizavimas ir moduliavimas (V. Kovalionok)

    Ypatingų krovinių transportavimas (D. Šablinskaitė)

    Krovinių vežimo dokumentacija (G. Palaikienė) II D.

    Ekspedicija (G. Palaikienė) II d.

    Ekspedicija (G. Palaikienė) kopija 1

    Krovinių ekspedijavimas (V. Kovalionok)

    Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) ir nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje

    Aliuminio ir jo lydinių kampinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) ir nelydžiu volframo elektrodu inertinių dujų aplinkoje (V. Rudzinskas)

    Muitinės procedūros ir draudimas (R. Jakutovič)

    Riedmenų aprūpinimas eksploatacinėmis medžiagomis (A. Kasparaitis)

    Traukos riedmenų eksploatavimas (Teisės pagrindai) (R. Jakutovič)

    Traukos riedmenų eksploatavimas (A. Kasparaitis)

    Traukos riedmenų techninė priežiūra (A. Kasparaitis)

    Traukos riedmenų eksploatavimas (J. Labutytės kursas)

    Traukinių riedmenų valdymas (V. Gaubytė) 20/2T

    Traukos riedmenų valdymas (A. Kasparaitis)

    Traukinių riedmenų valdymas (V. Gaubytė)

    Traukos riedmenų elektros įrengimai (P. Valaitis )

    Įvadas į profesiją (J. Gaidys)

    Rinkodara ( G. Palaikienė)

    Traukos riedmenų elektros įrengimai (J. Gaidys)

    Traukos riedmenų valdymas (J. Gaidys)

    Riedmenų aprūpinimas eksploatacinėmis medžiagomis (J. Gaidys)

    Ekonomika ir verslumas/ Traukos riedmenų eksploatavimas (Verslumo pagrindai)(G. Palaikienė) 1-20 t.

    Geležinkelio eismo įvykių klasifikacija ir jų tyrimo metodai (J. Gaidys)

    Autostabdžiai (A. Kasparaitis)

    Traukinio mašinistams egzaminui pasirengti medžiaga

    Traukos riedmenų mechaniniai įrengimai (A. Kasparaitis)

    Ypatingų krovinių transportavimas (R. Jakutovič)

    Rankinis lankinis plieninių vamzdžių sandūrinių siūlių suvirinimas lydžiaisias glaistytaisiais elektrodais, plieninių vamzdžių jungčių sandūrinių siūlių dujinis suvirinimas(V. Laucius)

    Krovinių gabenimo režimai (R. Jakutovič)

    Transporto priemonės ir krovinio parinkimas (R. Jakutovič)

    Vežimo maršruto planavimas ir stebėsena (G. Palaikienė)

    Vežimo maršruto planavimas ir stebėsena (R. Jakutovič)

    Bendrieji ekspeditoriaus darbai (V. Kovalionok)

    Transporto priemonės ir krovinio parinkimas (V. Kovalionok)

    Transporto priemonės ir krovinio parinkimas (D. Šablinskaitė)

    Vežimo maršruto planavimas ir stebėsena (Šablinskaitė)

    Vežimo maršruto planavimas ir stebėsena (V. Kovalionok)

    Bendrieji ekspeditoriaus darbai (R. Jakutovič)

    Saugus elgesys ekstremaliose situacijose (civilinė sauga) (A. Pažarauskas)

    Vežėjo transporto parinkimas (R. Jakutovič)

    Darbuotojų sauga ir sveikata (A. Pažarauskas)

    Ekspedicija (G. Palaikienė)tęsinys

    Krovinių vežimo dokumentacija (G. Palaikienė) kopija 1

    Specialybės užsienio kalba (V. Gaubytė)

    Fizinis ugdymas/Sąmoningas fizinio aktyvumo reguliavimas

    Ekonomikos ir verslo pagrindai 2 d. (G. Palaikienė)

    Ekonomikos ir verslo pagrindai (G. Palaikienė)

    Rinkodara 2 dalis(G. Palaikienė)

    Bendrieji ekspeditoriaus darbai (G. Palaikienė)

    Bendrieji ekspeditoriaus darbai (D. Šablinskaitė)

    Bendrieji ekspeditoriaus darbai

    Transporto priemonės ir krovinio parinkimas

    Krovinių ruošimas gabenimui (R. Jakutovič)

    Įvadas į profesiją (R. Jakutovič)

    Kompiuterių derintojo programinė įranga (A. Pakalnis)

    IT sistemos ir produktai (V. Laukienė)

    Programavimo pagrindai (A. Usovaitė)

    Taikomosios programos (A. Balsienė)

    Kompiuterių periferiniai įrenginiai (I. Safonova)

    Kompiuterių įrangos aparatinė dalis (P. Valaitis)

    Kompiuterinių tinklų funkcionavimas ir saugumas (P. Valaitis)

    Kompiuterių tinklų technologijos (P. Valaitis) kopija 1

    IT sistemų aptarnavimas(A. Pakalnis)

    Kompiuterių įrangos aparatinė įranga (A. Pakalnis)

    Kompiuterių derintojo programinė įranga (P. Valaitis) kopija 1

    Taikomosios programos (I.Safonova) kopija 1

    Tinklapių kūrimo pradmenys (A. Pakalnis)

    Aparatinė įranga (P. Valaitis)

    Įvadas į profesiją

    Vežimo maršruto planavimas ir stebėsena

    IT sistemos ir produktai T

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemos ir produktai KD 9/3

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemų aptarnavimas

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Kompiuterinių tinklų funkcionavimas ir saugumas KD 93

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Kompiuterinių tinklų technologijos

    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Dėstytojas: Paulius Valaitis

    KD9.2 Kompiuterinių tinklų funkcionavimas ir saugumas

    • Kursų kūrėjas: JEVGENIJ CHOMANIUK

    IT sistemos ir produktai (anglų k.)

    • Dėstytojas: Monika Meižytė

    Kompiuterių tinklų technologijos (anglų k.)

    • Dėstytojas: Monika Meižytė

    IT sistemos ir produktai (Ekonomika)

    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Kompiuterių tinklų technologijos KD 92

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemos ir produktai

    • Dėstytojas: Rasa Juodagalvytė

    Kompiuterių periferiniai įrenginiai

    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    Kompiuterių įrangos aparatinė dalis

    • Kursų kūrėjas: ADOMAS PAKALNIS
    • Dėstytojas: Adomas Pakalnis

    Taikomosios programos

    • Kursų kūrėjas: ALEKSANDRA BALSIENĖ
    • Dėstytojas: Aleksandra Balsienė

    Kompiuterių derintojo programinė įranga

    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    IT sistemos ir produktai (KD 8/1)

    • Dėstytojas: Rasa Juodagalvytė

    Kompiuterių periferiniai įrenginiai

    • Mokytojas: Irina Safonova
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    Tinklapių kūrimo pagrindai

    • Dėstytojas: Irina Safonova

    Informacinės transporto sistemos (LE 9/2)

    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Muitinės procedūros. Draudimas

    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Ypatingų krovinių transportavimas

    • Dėstytojas: Danutė Šablinskaitė

    Transporto teisės pagrindai

    • Dėstytojas: Inga Sirutavičė

    Verslo modeliavimas ir organizavimas

    • Dėstytojas: Vladimir Kovalionok

    Muitinės procedūros. Draudimas

    • Dėstytojas: Renata Jakutovič

    Krovinių ruošimas gabenimui (LE 8/1, LE 9/4)

    • Dėstytojas: Danutė Šablinskaitė

    Krovinių vežimo dokumentacija (G. Palaikienė)

    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Ekspedicija (G. Palaikienė)

    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Vežėjo ir transporto parinkimas

    • Dėstytojas: Renata Jakutovič

    Fizika

    • Dėstytojas: Inga Averkova

    Kompiuterio derintojo programinė įranga (praktika- A. Pakalnis)

    Kursų kategorija: KD 9/1
    • Dėstytojas: Adomas Pakalnis

    Kompiuterio derintojo programinė įranga

    Kursų kategorija: KD 9/1
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Informacinės transporto sistemos

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Krovinių vežimo dokumentacija

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Vežėjo ir transporto parinkimas

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Vladimir Kovalionok

    Ekspedicija

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Vaizdo technologijos

    Kursų kategorija: MP 8/1
    • Kursų kūrėjas: ALEKSANDRA BALSIENĖ
    • Dėstytojas: Aleksandra Balsienė

    Metalų pjaustymas deguoniniu liepsniniu (dujiniu) ir plazminiu pjovimo būdais

    Kursų kategorija: SV 8/1
    • Dėstytojas: Vytautas Laucius

    Plieno jungčių kampinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje

    Kursų kategorija: SV 9/1
    • Dėstytojas: Tomas Kaminskas
    • Dėstytojas: Vytautas Laucius

    Traukos riedmenų eksploatavimas

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Traukos riedmenų ekslpoatavimas (teisė)

    • Dėstytojas: Inga Sirutavičė

    Traukos riedmenų valdymas (anglų k.)

    • Dėstytojas: Vitalija Gaubytė

    Traukos riedmenų eksploatavimas (Ekonomika)

    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Traukos riedmenų valdymas

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Riedmenų aprūpinimas eksploatacinėmis medžiagomis

    • Dėstytojas: Julius Gaidys

    Traukos riedmenų mechaniniai įrenginiai

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Traukos riedmenų techninė priežiūra

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Įvadas į darbo rinką

    Kursų kategorija: Bendrieji moduliai
    • Dėstytojas: Tatjana Gedutienė

    Saugus elgesys ekstremaliose situacijose

    Kursų kategorija: Bendrieji moduliai
    • Dėstytojas: Virginija Pilkienė