Sveiki atvykę į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Profesinio mokymo skyriaus virtualią mokymosi aplinką!



    Kursai

    IT sistemos ir produktai T

    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemos ir produktai KD 9/3

    Kursų kategorija: KD 9/3
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemų aptarnavimas

    Kursų kategorija: KD 9/3
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Kompiuterinių tinklų funkcionavimas ir saugumas KD 93

    Kursų kategorija: KD 9/3
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Kompiuterinių tinklų technologijos

    Kursų kategorija: KD 9/3
    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Dėstytojas: Paulius Valaitis

    KD9.2 Kompiuterinių tinklų funkcionavimas ir saugumas

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Kursų kūrėjas: JEVGENIJ CHOMANIUK

    IT sistemos ir produktai (anglų k.)

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Dėstytojas: Monika Meižytė

    Kompiuterių tinklų technologijos (anglų k.)

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Dėstytojas: Monika Meižytė

    IT sistemos ir produktai (Ekonomika)

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Kompiuterių tinklų technologijos KD 92

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    Kompiuterių derintojo programinė įranga

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    Taikomosios programos

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Kursų kūrėjas: ALEKSANDRA BALSIENĖ
    • Dėstytojas: Aleksandra Balsienė

    Kompiuterių įrangos aparatinė dalis

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Kursų kūrėjas: ADOMAS PAKALNIS
    • Dėstytojas: Adomas Pakalnis

    Kompiuterių periferiniai įrenginiai

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Kursų kūrėjas: PAULIUS VALAITIS
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    IT sistemos ir produktai

    Kursų kategorija: KD 9/2
    • Dėstytojas: Rasa Juodagalvytė

    Kompiuterio derintojo programinė įranga (praktika- A. Pakalnis)

    Kursų kategorija: KD 9/1
    • Dėstytojas: Adomas Pakalnis

    Kompiuterio derintojo programinė įranga

    Kursų kategorija: KD 9/1
    • Dėstytojas: Vytautas Šulus

    IT sistemos ir produktai (KD 8/1)

    Kursų kategorija: KD 8/1
    • Dėstytojas: Rasa Juodagalvytė

    Kompiuterių periferiniai įrenginiai

    Kursų kategorija: KD 8/1
    • Mokytojas: Irina Safonova
    • Mokytojas: Paulius Valaitis

    Tinklapių kūrimo pagrindai

    Kursų kategorija: KD 7/1
    • Dėstytojas: Irina Safonova

    Vežėjo ir transporto parinkimas

    Kursų kategorija: LE 8/1
    • Dėstytojas: Vladimir Kovalionok

    Ekspedicija

    Kursų kategorija: LE 8/1
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Informacinės transporto sistemos

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Krovinių vežimo dokumentacija

    Kursų kategorija: LE 9/1
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Informacinės transporto sistemos (LE 9/2)

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Muitinės procedūros. Draudimas

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Justina Šlaustienė

    Ypatingų krovinių transportavimas

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Danutė Šablinskaitė

    Transporto teisės pagrindai

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Inga Sirutavičė

    Verslo modeliavimas ir organizavimas

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Vladimir Kovalionok

    Muitinės procedūros. Draudimas

    Kursų kategorija: LE 9/2
    • Dėstytojas: Renata Jakutovič

    Krovinių ruošimas gabenimui (LE 8/1, LE 9/4)

    Kursų kategorija: LE 9/4
    • Dėstytojas: Danutė Šablinskaitė

    Krovinių vežimo dokumentacija (G. Palaikienė)

    Kursų kategorija: LE 9/4
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Ekspedicija (G. Palaikienė)

    Kursų kategorija: LE 9/4
    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Vežėjo ir transporto parinkimas

    Kursų kategorija: LE 9/4
    • Dėstytojas: Renata Jakutovič

    Vaizdo technologijos

    Kursų kategorija: MP 8/1
    • Kursų kūrėjas: ALEKSANDRA BALSIENĖ
    • Dėstytojas: Aleksandra Balsienė

    Metalų pjaustymas deguoniniu liepsniniu (dujiniu) ir plazminiu pjovimo būdais

    Kursų kategorija: SV 8/1
    • Dėstytojas: Vytautas Laucius

    Plieno jungčių kampinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) apsauginių dujų aplinkoje

    Kursų kategorija: SV 9/1
    • Dėstytojas: Tomas Kaminskas
    • Dėstytojas: Vytautas Laucius

    Traukos riedmenų eksploatavimas

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Traukos riedmenų ekslpoatavimas (teisė)

    • Dėstytojas: Inga Sirutavičė

    Traukos riedmenų valdymas (anglų k.)

    • Dėstytojas: Vitalija Gaubytė

    Traukos riedmenų eksploatavimas (Ekonomika)

    • Dėstytojas: Genovaitė Palaikienė

    Traukos riedmenų valdymas

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Riedmenų aprūpinimas eksploatacinėmis medžiagomis

    • Dėstytojas: Julius Gaidys

    Traukos riedmenų mechaniniai įrenginiai

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Traukos riedmenų techninė priežiūra

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Stoties traukinių formavimas

    • Dėstytojas: Janina Labutytė

    Traukos riedmenų parengimas eksploatavimui

    • Dėstytojas: Adolfas Kasparaitis

    Įvadas į darbo rinką

    Kursų kategorija: Bendrieji moduliai
    • Dėstytojas: Tatjana Gedutienė

    Saugus elgesys ekstremaliose situacijose

    Kursų kategorija: Bendrieji moduliai
    • Dėstytojas: Virginija Pilkienė

    Lietuvių kalba ir literatūra (Z.Pakštienė)

    Kursų kategorija: III gimnazijos klasė
    • Dėstytojas: Zita Pakštienė

    Lietuvių kalba ir literatūra

    Kursų kategorija: III gimnazijos klasė
    • Dėstytojas: Aušra Juciuvienė

    Dorinis ugdymas (tikyba)

    Kursų kategorija: III gimnazijos klasė
    • Dėstytojas: Irena Jonikaitė

    Fizika

    Kursų kategorija: III gimnazijos klasė
    • Dėstytojas: Inga Averkova

    Dorinis ugdymas (etika)

    Kursų kategorija: III gimnazijos klasė
    • Dėstytojas: Deividas Podleckis